O NAS

Agencja reklamowa działa od 2007 roku. Stworzyli ją ludzie dorastający w dobie poligrafii. Wykorzystują doświadczenie zawodowe i szeroką wiedzę aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Słuchamy, doradzamy i wykonujemy.

0 +
wydrukowanych egzemplarzy
0 +
edycji publikacji
0 +
zadowolonych klientów
0 +
wykonanych telefonów
0 +
przeprowadzonych spotkań
0 +
projektów graficznych

W jakich województwach kolportaż?

---

Współpracujemy z wieloma powiatami w Polsce.

Zrealizowane projekty

TECZKA BUDOWLANA - TB

Jest nośnikiem reklamy, która trafia bezpośrednio do osób zaczynających budowę. Każda osoba odbierająca dokumentację budowlaną z Wydziału Budownictwa bezpłatnie pobierze teczkę z reklamą Państwa firmy. Dystrybucja teczek przez Urząd trwa 12 miesięcy lub do wyczerpania zapasów. Cena za reklamę zależy od nakładu publikacji oraz wielkości modułu. Uśredniając, koszt dotarcia do 1 osoby przy dokumentach budowlanych wybierając wielkość wizytówki tj. 95 mm x 47,5 mm wynosi ok. 50 gr netto.

Ofertę kierujemy do wszystkich firm związanych z branżą budowlaną.

PRZYKŁADOWE TECZKI BUDOWLANE

JAK DZIAŁA REKLAMA W TB

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy warto inwestować w to medium?

---

Teczka budowlana jest nowym wymiarem reklamy. Połączenie jakościowego produktu z docelowym przekazem sprawia, że nakład nie ma dużego znaczenia. Za każdym razem podczas przeglądania teczki marka, produkt, usługa jest utrwalana przez inwestora. Niski koszt dotarcia do potencjalnego klienta. W odróżnieniu od innych nośników w teczce miejsca na zamieszczenie oferty są ograniczone – wyprzedź konkurencję.

Co zachęca inwestorów do skorzystania z teczki?

---

Inwestorzy poszukują najlepszych rozwiązań, dobry przekaz reklamowy kieruje inwestora do skorzystania z oferty. Reklama przy pozwoleniu na budowę jest najlepszym momentem przed podjęciem decyzji o materiałach budowlanych, wykończeniowych jak również o wyborze najlepszej usługi. Sposób dystrybucji teczki budzi ogromne zaufanie, a jej funkcjonalność to dodatkowy atut.

Jak inwestorzy oceniają teczkę budowlaną?

---

Uważają, że jest to bardzo przydatna teczka na dokumenty, która zostaje z nimi na lata, a reklamowane w niej firmy traktują jako wyszukane i godne zaufania. Cenią sobie przydatne wskazówki, które pomagają w wyborze materiałów i usług.

Skuteczność teczek względem ilości?

---

Nie potrzeba setek tysięcy nakładu żeby dotrzeć do potencjalnego klienta, reklama w teczce skierowana jest do każdej osoby rozpoczynającej budowę. Odchodzimy od komunikacji masowej i stawiamy na spersonalizowany marketing.

REKOMENDACJE OD URZĘDÓW

KLIENCI

KONTAKT

W celu otrzymania aktualnej oferty prosimy o kontakt

info3done@wp.pl
biuro3done@wp.pl

509 14 19 14

Agencja reklamowa 3D ONE
Kossaka 72 lok. 203
85-307 Bydgoszcz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020  3D ONE